مبادا چیزی را بر یاد خدا ترجیح بدهید.

خبرهای مهم

فراخوان مسابقه علمی توسعه فناوری های نوین آب

ایمیل پرینت

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه صنعتي شريف با بکارگیری پتانسیل، توانمندی و خلاقیت دانشجویان در توسعه فعالیت های مربوط به آب و با حمايت سازمان های ذیربط، مسابقه علمی دانشجویی " توسعه فناوری های نوین آب" در سطح ملی توسط ستاد توسعه فناوري آب، خشكسالي، فرسايش و محيط زيست برگزار می کنند.

 

ادامه مطلب...

اطلاعیه بازدید از موزه دفاع مقدس

ایمیل پرینت

اطلاعیه در خصوص بازدید از باغ موزه دفاع مقدس جهت بهره مندی دانشجویان شاهد و ایثارگر 

ادامه مطلب...

بخشنامه ادامه تحصیل کارشناسان و کارمندان شاهد و ایثارگر وزارت علوم

ایمیل پرینت

بخشنامه ادامه تحصیل کارشناسان و کارمندان شاهد و ایثارگر وزارت علوم تحقیقات و فناوری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی - سال 1392

ادامه مطلب...

ثبت نام کلاسهای تقویتی نیم سال تحصیلی 2-91

ایمیل پرینت

 

قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت ثبت نام کلاسهای تقویتی به دفتر ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه واقع درنیم طبقه ابن سینا مراجعه نمایند.

 

زمان شروع کلاسها : از روز دوشنبه مورخ 30/11/91

اطلاعیه ثبت نام عمره متاهلی دانشجویی

ایمیل پرینت

از دانشجویان شاهد و ایثارگر علاقه مند به ثبت نام عمره متاهلی دانشجویی دعوت به عمل می آید جهت ثبت نام تا ساعت 14 مورخ 91/11/3 به دفتر ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر مراجعه نمایند.

 

ادامه مطلب...

نخستین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه صنعتی شریف

ایمیل پرینت

قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر علاقه مند به شرکت در مسابقات ورزشی:
کارگروه ورزشی کانون ایثار دانشگاه صنعتی شریف ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در نظر دارد به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش(26/07/91)،با همکاری ستاد شاهد و امور ایثارگران و همچنین اداره ی تربیت بدنی این دانشگاه مسابقات ورزشی با عنوان ورزش،اخلاق پهلوانی و ایثار در رشته های ذیل در میان دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه برگزار نماید.

ادامه مطلب...

ادامه تحصیل کارشناسان و کارمندان شاهد و ایثارگر

ایمیل پرینت

احتراماً با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و آرزوی توفیق روزافزون حضرتعالی ، به پیوست تصویر بخشنامه شماره 19737 مورخ 3/2/1391 معاون محترم وزیر و رئیس سازمان دانشجویی درخصوص ادامه تحصیل كارشناسان و كارمندان شاهد و ایثارگر وزارت متبوع، دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی در سال 1391 ارسال می‌گردد

ادامه مطلب...

ورود به سایت

صفحه اصلی